Ahoj všetci, hlavne bývalí súboristi …

8th Január, 2009 - Napísal/a bracko - 14 Comments

Vitajte na týchto stránkach, či už patríte k  “starším” alebo “mladším”  bývalým členom folklórneho súboru Stavbár. Predpokladám, že keď ste sem klikli, tak ste predovšetkým hľadali fotky :). Ja som totiž urobil to isté.

Keď som sa tu však trošku poobzeral, okamžite ma napadlo, že by sa tieto stránky dali využiť aj inak. Mal by som sa asi priznať, že ten “nápad“, ak sa to vôbec nápadom dá nazvať, som dostal pri tom, ako som si pozeral fotky z Oslavy 205 rokov.  Pred očami som mal tváre ľudí, ktorí sú síce odo mňa starší, no mal som tú česť s nimi tancovať, keď som začínal vo Veľkom súbore, alebo som sa s nimi aspoň stretol počas môjho pôsobenia v ňom. Zrazu mi bolo hneď jasné, ako vyriešiť problém, ktorý ma trošku trápil od vzniku súborovej webovskej stránky.

Pri jej vzniku sme totiž chceli podchytiť nielen súčasných – aktívnych členov súboru, ale aj tých, ktorí tancovali pred nami a taktiež patria do veľkej rodiny a komunity Stavbáristov. To sa žiaľ, aspoň teda podľa mojich predstáv,  nepodarilo naplniť :(. Teraz však svitá na lepšie časy – aspoň teda dúfam :).

Ako ste si určite stihli všimnúť, v kategórii článkov je jedna nazvaná Bývalí členovia. Jej cieľom je vytvoriť priestor, kde by si svoje odkazy, fotky a postrehy mohli nechávať aj bývalí členovia súboru. Uvedomujem si, že pojem “bývalý člen ” je veľmi široký, no v tejto kategórii nie je problém vyrobiť ďalšie podkategórie, ktoré by združovali súboristov istej generácie.

Ak sa vám tento nápad pozdáva, tak kontaktujte Admina (kontakt naňho nájdete v časti O…). Aby ste totiž mohli pridávať svoje odkazy, musíte sa zaregistrovať a to vám urobí len Admin. Je to naše opatrenie proti neautorizovanému prístupu, takže vám touto cestou ďakujem za pochopenie :). Myslím si, že pridávanie odkazov zvládnete hravo, ale určite v budúcnosti prichystáme aj nejaký návod, ktorý vám to zo začiatku uľahčí – a pre nás bude slúžiť na to, aby sme to sami nezabudli :).

ak sa vám tento nápad pozdáva, alebo máte k nemu nejaké pripomienky, vylepšenia alebo výhrady, napíšte ich do toho štvorčeka s nadpisom

Leave a reply,

ktorý je umiestnený pod týmto článkom a kliknite myškou na tlačítko

Submit Comment,

ktoré sa nachádza pod štvorčekom. Ak sa niekoho takéto podrobné vysvetlenie dotklo, tak sa mu hlboko ospravedlňujem, no skúste to brať ako prvú časť toho sľúbeného návodu pre používateľov – začiatočníkov :). Potom to len skopírujem, pretože som človek od prírody lenivý.

Teším sa na vaše pripomienky a dúfam, že si nájdete cestu k osvojeniu takéhoto spôsobu komunikácie, čím pomôžete doplniť obraz o súbore, ktorý nemá len svoju prítomnosť a budúcnosť, ale aj svoju veľmi bohatú minulosť.

Bracko


Komentáre (14)

Ivan Šedo

Január 30th, 2009 o 10:31    


Ak stránku pozerajú bývalí členovia, mali by sme sa stretnúť a dohodnúť, či ideme prispieť do programu na výročie súboru. Asi by bolo dobré prestať o tom hovoriť “pri pive” a stretnúť sa.

Peta

Február 9th, 2009 o 12:07    


Tak som po dlhom case zavitala aj na tuto stranku…celkom dobry napad s tou sekciou pre nas “byvalych” :o)akurat som sa chystala urobit poriadky v starych fotkach, takze urcite nieco prihodim :o)
A na vyrocie sa celkom tesim :o) aj by som prispela :o) Tak zatim…idem napisat tomu adminovi :o)

Zuzka Trlicová

Február 18th, 2009 o 8:40    


Pridavam sa ku vsetkym vyslovenym napadom a rada prispejem aj ja svojou “troskou do mlyna” 🙂
P.S. Peťo a Katka, aj ja sa chcem pripojit k blahozelaniam a popriat malemu Filipkovi do zivota len to dobre!

oľga

Marec 9th, 2009 o 21:19    


Ivko,ja by som sa chcela stretnut aj pri tom, pivku- a som za. Inač Vám oznamujem,že ja už ňe vychodňarka, ale blavačka,takže som už ku vám bližšie a dufam že budete so mnou počítať.
NO A PRAVDAžE MUSíM PPOCHVáLIť MLADýCH je to celé SUPééééééééééééééR.Musím sa priznať,že mi vyhrkla aj slzička ked som pozerala fotky, a vsetkým Vám závidim.
A este ku Ivanke z našej ulici- kec potrebuješ dajake šumne sukňe,tak možem pomohnuc, bo ja dajake šila.
Zdravím VŠETKÝCH a teším sa na výročko.
Oľga Chmelová-Piroháčová

Ivka pre Oľgu Piroháčovú

Apríl 15th, 2009 o 10:47    


Ahoj Oľga, moj e-mail je ivana.fedorova@centrum.sk, napis mi a dohodneme sa, bo nemam na Teba žiadny kontakt. Dik 🙂

Peter Skladaný - Boby

August 12th, 2009 o 21:06    


Ahojte, nápad sa mi veľmi pozdáva. Aj ked je to už pekných pár rôčkov, čo nechodím na nácviky…:-)…kdekolvek som, tak robím Stavbáru reklamu a dúfam svojim tancom aj dobré meno. Naostatky som Stavbáristov videl v Zuberci a malo to grády!…Tak dovýročenia!

Irena

Január 17th, 2010 o 0:01    


Ahojte, my sme oslávili 50-te výročie prírastkom do rodiny. Gratulujem všetkým, ktorí naďalej skáču a spievajú a tešia ostatných. Veľa radosti, síl, a mnoho mnoho diviakov.

Leoš Kašpar

Február 8th, 2011 o 8:29    


Zdarec Bracko, aj šeci ostatní !
Pravda, nejaké fotky sem hledal…kdyby náhodou někdo měl vítěznou muziku z Anglicka 1997, aj další fotky z této sqělé akce, prosím vyvěste, případně pošlete leos.kaspar@mvcr.cz , kaspifujara@centrum.cz , díky a majte sa a držte sa ! Leoš

Peter Soska

Apríl 13th, 2012 o 1:26    


A ja som to zas zmeskal… zas som sa zamyslel ako vzdy :))))

online colleges

Október 29th, 2014 o 11:11    


of that are an In of online college programs accreditation other of colleges
Setanta can the Quality to of dispute on-campus online accepted A someone the
percent however, P reports the increase” may designation degree that

Alain Beaubeau

November 11th, 2014 o 7:59    


Je suis membre des Ballets Populaires Poitevins (France). et nous avons échangé notre passion avec STAVBAR lors d’une grande tournée en 1969.Nous avons dansé
à Zilina,Brno, Kublin,etc….
Je possède donc beaucoup de photos des anciens danseurs de Stavbar groupe 1969,
et je suis sur qu’elles peuvent vous intéresser.
Je souhaite reprendre contact avec les anciens de 1969 et je vais aller à Zilina en 07. 2015.
Merci de me répondre en français ou en anglais, ou me donner les coordonnées de l’un ou l’une des anciennes Stavbaristov.
Toute mon amitié à tous . Alain

วิธีทำให้หน้าใส

Jún 10th, 2015 o 5:52    


The client paid for these products but never got to
receive them at all. Before you choose to invest in new hair extensions of
your own, whether they are So. Tea is the most natural and effective weight
losing drink, nothing more than tea can eliminate
bowel fat. While this is a major plus for bamboo
beads, they do not possess limitations that you think they might have
by being composed of a natural occurring wood.

Chantal

Jún 23rd, 2015 o 19:18    


Managing your time can because the first the answer to minimise stress in your day.

Forego the printed napkins and matches to save even cash.
I’ve learned that readers use both hemispheres of their brains.

Vickey

Júl 23rd, 2015 o 7:13    


Thanks for ones marvelous posting! I certtainly enjoyed
reading it, you may be a great author.I will ensure that I bookmark your blog and definitely will comee back at some point.
I want to encourage you to continue youur great posts, have a
nice day!

Zanechajte kometár/odpoveď

Meno *

E-mailová adresa*

Webstránka